Evleniyoruz Aracı Süslemesi

Antalya’da profesyon gelin – damat aracı süslemesi konusunda çözümler sunan Konyaaltı Çiçek Peyzaj renk ve desen seçenekli tüller, araç aynasına, jantlarına, kapı kollarına takılabilecek tüllü – kurdelalı süsler, sınırsız renk seçenekli ön kaput gül demeti tasarımları, araç içi gül ve çiçek kombineleri, gelin eli buketi ve talebinize uyğun yazılı şeritler ile aracınızı eşsiz görsellikte süsleyebilemektedir. İstenilen durumlarda gelin damat ikonları ve talebiniz olan özel aksesarlar için talep formunda lütfen belirleyici açıklamada bulunun.

Düğün aracı süsleme konusunda hızlı randevu ve bilgi için 7/24 Whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz! +90 543 564 43 50

Nişan Aracı Süslemesi

Modern sistem ve ekipmanlarımız ile nişanlanma sürecine girip bu merasimlerini daha kalıcı hale getirmek isteyen konuklarımızın merasim için kullanacakları araçların süslenmesi, konvoy araçlarının süslenmesi, araç kuşaklama ve istenilen kuşak yazılarının yazılması konusunda Konyaaltı tesislerimizde en hızlı ve en profesyonel tarzda çözüm ortağınız olmaktayız. Konyaaltı Çiçek Peyzaj renk ve desen seçenekli nişan arabası tülleri, merasim aracı aynasına, jantlarına, kapı kollarına takılabilecek tül ve kurdelaları, sınırsız renk seçenekli ön kaput gül demeti tasarımlar uygulamaları, araç içi gül yaprak ve gül demet yerleştirmeleri ve çiçek kombineleri, gelin adayı eli gül buketi ve talebinize uyğun tarzlarda süslemelerle hizmetinizdeyiz.

Nişan aracı süsleme konusunda hızlı randevu ve bilgi için 7/24 Whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz! +90 543 564 43 50

Sünnet Düğünü Aracı Süslemesi

Dinimizin bir gereği olan belirli dönemde çocuklarımız için yaptırdığınız sünnet düğün merasimlerinde hastane – merasim alanı arası çocugunuza unutulmaz anılar ve görsel fotograflar bırakmak düşüncesi ile süsletmek istediğiniz araçlarınıza örf ve ananelerimize uygun tarzlarda süslemeler yapmaktayız. Gerek toplu sünnet şölenleri ve gerekse bireysel sünnet törenlerinde araç süslemeleri yanı sıra tebrik çelenkleri, kapıya teslim hediye gönderi seçenekleri ile Antalya geneline bu hizmetlerimizi sunmaktayız.

Merasim araç süleme konusunda 7/24 Whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz! +90 543 564 43 50

Araç Süsleme Talep Formu

    Adı (gerekli)

    E-mail (gerekli)

    Telefon No

    Mesajınız