Kurumsal

Peyzaj ve çiçekcilik sektöründe Antalya’nın seçkin firmalarından olan Konyaaltı Çiçek Peyzaj 2. kuşak ticari faaliyetlerini sürdürmekte olup Antalya başta olmak üzere Akdeniz bölgesi ve ülke geneline peyzaj uygulamaları hizmeti, dış mekan ve iç mekan bitkileri üretip toptan ve perakende satışı faaliyetlerini sürdürmektedir.

İşine olan yaklaşımı ve gelen talepler neticesinde 2015 yılından itibaren çiçek ve bitkinin yer aldığı her ürün ve arajmanda yer almaya başlamış ve gelin arabası süslemesi, her talebe uygun çelenk dizaynı, özel günlere özel tasarım çiçekli ürünler, saksılı çiçekler, bahçe çiçek ve ağaçları, çiçek toprak çeşitleri, bitki tohumları üretim ve yetiştiriciliği departmanlarını faaliyete geçirip geliştirmiştir.

Aile şirketi olarak kurucuları ve yetişkin personleleri ile Konyaaltı ana yol üstünde bin metre kare üretim ve bin metre kare perakende satış showroomu ile çiçek ve aksesuarlarını ziyaretcilerine sunmaktadır. 2019 yılında faaliyete geçirdiği online sitesinden ve bilakis alışverişe gelen müşterilerine talep edilmesi durumunda istenilen nitelikte, toprak saksılı, plastik saksılı veya krom saksılı olarak teslimini yapabilmektedir.